РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО МОНТАЖУ

Рекомендації PIERRA призначені для поточних робіт з нашою продукцією у приватному використанні. Якою б не була основа, зовнішня укладка продукції PIERRA повинна бути виконана згідно з документацією (Технічна об’єднана документація, Поради техніків, Брошура з технічними розпорядженнями…), а також враховуючи усі діючі правила.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО МОНТАЖУ


Відмінності в кольорах, розмірах та формах, нерівності поверхонь характерні для нашої продукції. Усе це властиве оригіналам старовинного каменя, а тому відтворене у нашому матеріалі. Так наприклад, варіюються тони та форми у репродукціях старовинних паркетів.
Суха кладка (приклеюванням) здійснюється подвійним проклеюванням на абсолютно суху стяжку (стяжка має бути як мінімум 28-денної витримки) клеєм MORTIER-COLLE PIERRA (Ніколи не укладайте на суху стжку)
Приклеюйте кожну плитку вручну; упевніться, що клей рівномірно розподілений по всій поверхні.

Виконання швів:
Сухі залишки цементу дуже важко видаляти зі швів, тому ми рекомендуємо ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ПЕРЕД ЗАТИРАННЯМ PROTECTION AVANT JOINT PIERRA, з яким вичищати шви швидко та легко.
Шви в 4-8 мм заповнюйте спеціально адаптованим для наших плиток РОЗЧИНОМ ДЛЯ ШВІВ PIERRA MORTIER DE JOINTOIEMENT PIERRA. Ніколи не використовуйте хлористу кислоту та інші подібні засоби для очищення нашої плитки.
Сухе очищення від тирси та сміття виконується за допомогою віника чи ганчірки, можна використовувати засоби з невеликим вмістом газолу.

Зарівнювання та догляд:
Наш камінь доставляється необробленим. Щоб досягти фінального вигляду каменя, що представлений у цій брошурі, необхідна фінальна обробка.
Через 15 днів після монтажу можна використовувати ЗАХИСНУ ПАТИНУ ПІД СТАРОВИНУ PATINE DE VIEILLISSEMENT ET DE PROTECTION PIERRA, щоб захистити камінь та надати йому старовинного вигляду.
Для ідеальної обробки вашої бруківки та плитки застосовуйте ОБРОБНИЙ ВІСК ПІД СТАРОВИНУ CIRE DE FINITION A L’ANCIENNE PIERRA. Один шар достатній для досягнення ефекту старовини. Завдяки цій обробці подальший догляд зводиться до вологого протирання.

 

Недотримання вищеперерахованих рекомендацій щодо монтажу та використання неадаптованих засобів знімає з нас усю відповідальність.