РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УКЛАДКИ

Рекомендації PIERRA призначені для поточних робіт з нашою продукцією у приватному використанні. Якою б не була основа, зовнішня укладка продукції PIERRA повинна бути виконана згідно з документацією (Технічна об’єднана документація, Поради техніків, Брошура з технічними розпорядженнями…), а також враховуючи усі діючі правила. Черепиця (декоративний елемент) прикрасить ваш фасад.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО УКЛАДКИ


Ретельно оглянути камінь перед укладкою у нормальних умовах використання, оскільки дощова погода не дозволяє оцінити належним чином продукцію. Щоб перевірити однаковість відтінків, візьміть по плитці із кожної упаковки.
Щоб попередити застій води, забезпечіть нахил не менш 1 % (2% для гам Абей, Колегіаль та Флоранс).
Для укладки приклеюванням нанесіть подвійний шар клею MORTIER-COLLE PIERRA
Виконання швів:
Щоб полегшити очищення після обробки швів, ми рекомендуємо ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ПЕРЕД ЗАТИРКОЮ PROTECTION AVANT JOINT PIERRA. Для заповнення швів використовуйте спеціальний розчин для швів PIERRAJOINT, адаптований для каменю PIERRA, колір якого повністю співпадає з кольором продукції.

Зарівнювання та догляд:
Для фінальної зачистки після укладки слід використовувати Очищувач після затирання NETTOYANT DE FIN DE CHANTIER PIERRA, при цьому слід уникати засобів на базі соляної кислоти (що містять хлор). Якщо камінь дуже брудний, використовуйте засіб проти залишкових забруднень “detartrant pierra”.
Щоб захистити бруківку та оздоблювальний камінь, використовуйте ЗАСІБ ПРОТИ ЗАБРУДНЕНЬ TRAITEMENT ANTI-SALISSURES PIERRA.
Подальший догляд за каменем має здійснюватися з використанням не агресивних засобів – наприклад, невеликим струменем води та щіткою (не використовуйте сильний струмінь води)

 

Недотримання вищеперерахованих рекомендацій щодо укладки та використання неадаптованих засобів знімає з нас усю відповідальність.