РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО МУРУВАННЯ

Рекомендації PIERRA призначені для поточних робіт з нашою продукцією у приватному використанні. Якою б не була основа, зовнішнє мурування продукції PIERRA повинне бути виконане згідно з документацією (Технічна об’єднана документація, Поради техніків, Брошура з технічними розпорядженнями…), а також поважаючи усі діючі правила. Черепиця (декоративний елемент) прикрасить ваш фасад.

ПОРАДИ ЩОДО МУРУВАННЯ ЛИЧКУВАЛЬНОГО КАМЕНЯ


Ретельно оглянути камінь перед муруванням у нормальних умовах використання, оскільки дощова погода не дозволяє оцінити належним чином продукцію. Щоб перевірити однаковість відтінків, візьміть по плитці із кожної упаковки.
Щоб попередити застій води, забезпечіть нахил не менш 1 % (2% для гам Абей, Колегіаль та Флоранс).Ви можете використовувати традиційне мурування на свіжий стягель, мурування приклеюванням на сухий стяг ель або мурування на пісок.
Для мурування приклеюванням нанесіть подвійний шар клею MORTIER-COLLE PIERRA

Виконання швів:
Щоб полегшити очищення після обробки швів, ми рекомендуємо ЗАХИСНИЙ ЗАСІБ ПЕРЕД ЗАТИРКОЮ PROTECTION AVANT JOINT PIERRA. Для заповнення швів використовуйте спеціальний розчин для швів PIERRAJOINT, адаптований для каменю PIERRA, колір якого повністю співпадає з кольором продукції. Наносіть розчин кельнею. Потім поступово і рівномірно протріть вологою губкою.

Зарівнювання та догляд :
Для фінальної зачистки після мурування слід використовувати ОЧИЩУВАЧ ПІСЛЯ ЗАТИРАННЯ NETTOYANT DE FIN DE CHANTIER PIERRA, при цьому слід уникати засобів на базі соляної кислоти (що містять хлор). Якщо камінь дуже брудний, використовуйте засіб проти залишкових забруднень “detartrant pierra”.
Щоб захистити бруківку та личкувальний камінь, використовуйте ЗАСІБ ПРОТИ ЗАБРУДНЕНЬ TRAITEMENT ANTI-SALISSURES PIERRA.
Подальший догляд за каменем має здійснюватися з використанням не агресивних засобів – наприклад, невеликим струменем води та щіткою (не використовуйте сильний струмінь води)

 

Недотримання вищеперерахованих рекомендацій щодо мурування та використання неадаптованих засобів знімає з нас усю відповідальність, щодо погіршення стану продукції.