!---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------->

ПОРАДИ ЩОДО УКЛАДКИ ОЗДОБЛЮВАЛЬНОГО КАМЕНЮ

Рекомендації PIERRA призначені для поточних робіт з нашою продукцією у приватному використанні. Якою б не була основа, зовнішня укладка продукції PIERRA повинна бути виконана згідно з документацією (Технічна об’єднана документація, Поради техніків, Брошура з технічними розпорядженнями…), а також враховуючи усі діючі правила.

ПОРАДИ ЩОДО УКЛАДКИ ОЗДОБЛЮВАЛЬНОГО КАМЕНЮ


Pierra Joint - Pierra Colle

Колір, розмір та поверхня оздоблювального каменя варіюється, через склад суміші. Укладка виконується подвійним приклеюванням за допомогою клею-розчину MORTIER-COLLE PIERRA. Реалізація швів: Шви заповнюйте спеціальним розчином для швів PIERRAJOINT SPECIAL PAREMENTS.

 

 


ПОРАДИ ЩОДО УКЛАДКИ ЧЕРЕПИЦІ


Увага : зусилля на тягову опору має бути направлене на вертикаль стіни.

Попередні рекомендації:
Вертикаль стіни, на яку будуть укладати черепицю, має бути сухою та ідеально рівною. Попередньо зробіть креслення, щоб передбачити розрізку кутів для завершальних елементів моделі «тюїло».

Мурування:
> Приклеїть початковий простий елемент черепиці на опорну стіну клеєм PIERRACOLLE
> Таким же чином вимостіть завершальні деталі та зовнішні кути по краях фасаду
> Зафіксуйте скріплення на бетоні за допомогою затискача
> Для подвійної черепиці приклейте зверху верхній елемент нашим клеєм-розчином
> Заповніть вертикальні шви спеціальним розчином PIERRAJOINT кольору каменя для елементів із зарівнюванням, або замазкою для елементів без зарівнювання

N.B. : Скріплення черепиці ні в якому разі не повинне замінювати верхнє горизонтальне скріплення будівлі. Недотримання вищеперерахованих рекомендацій щодо укладки та використання неадаптованих засобів знімає з нас усю відповідальність, щодо погіршення стану продукції.